Události a nabídky

11. 7. 2022

Srdečně zveme na online uvedení knihy Family Memory, která vznikla pod editorstvím doc. Radmily Švaříčkové Slabákové za spolupráce kolegů takřka z celého světa a vyšla nedávno v prestižním nakladatelství Routledge.

30. 6. 2022

stáž pro historiky

27. 6. 2022

letní škola pomocných věd historických

30. 4. 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové, Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a výbor Sdružení historiků České republiky oznamují konání 12. sjezdu českých historiků/Profesního setkání historiček a historiků...

1. 2. 2022

studenti z FF UK zakládají studentský odborný časopis

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)