top
spacer

Diskuze


web katedry - Marek - 6.10.2015 / 09:28

hezký den, nějak se web pomalu načítá.. sice je fajn, že jste vyměnili obrázek.. ale obraz webu jako prezentace katedry je teda nic moc.. kdy s tím něco uděláte..?

Re: web katedry - Hana Jadrná Matějková - 6.10.2015 / 13:44

Dobrý den, Marku,

jak jsem psala již v odpovědi na Honzův dotaz v této sekci diskuse, podnikli jsme všechny potřebné kroky pro to, aby se nové webovky Katedry historie zrealizovaly, nyní už je celá záležitost v rukou děkanátu FF UP. Budeme se snažit děkanát urgovat, aby nové webovky mohly být spuštěny co nejdříve, ale konečná realizace bohužel není na nás. 

Hana Jadrná Matějková

Re: web katedry - Jitka Bartošová - 7.10.2015 / 14:22

Dobrý den Marku,
máte-li zájem, zvu Vás k účasti práci na webu se vším všudy. Umíte-li pracovat v php, můžete nám s webem pomoci. Možná pak tento web bude vypadat podle Vašeho obrazu.

Web se mi načítá dobře.

Dále odkazuji na odpovědi tajemnice katedry.

 

odpovědět

Vodorovné menu - Honza - 1.7.2015 / 11:28

Zdravím, z čistě vizuálního hlediska. Nebylo by záhodno opravit vodorovné menu? Někde jsou kraje \"tlačítek\" zaoblené, jindy ne. Je v tom chaos a nevypadá to hezky. Btw. kdy bude nový web Katedry, který tak dlouho slibujete?

Re: Vodorovné menu - Hana Jadrná Matějková - 4.7.2015 / 15:37

Dobrý den Honzo,

děkujeme za Váš návrh. V současné době stránky ve stávající podobě spíše udržujeme obsahově aktualizované a jejich vizuální podobu neměníme, čekáme totiž na stránky nové. Z naší strany byly učiněny veškeré potřebné kroky proto, aby se nové webovky zrealizovaly, nyní je celá záležitost v rukou děkanátu FF. 

Přejeme příjemné léto.

Re: Vodorovné menu - Honza - 1.9.2015 / 14:30

Vidím, že ani po 2 měsících děkanát nic neudělal... jak typické:-)

patickapatickapatickapatickapatickapatickapaticka
bottom
© 2007-2014 Katedra historie FF UP | mapa webu | kontakty | realizace NoveStranky.cz