top
spacer

Aktuality

XDRNE - zápočet

Jana Oppeltová 26.10.2015

Vážené kolegyně a kolegové,

na Vaše mejly jsem Vám poslala kurentní texty k transliteraci, prosím, ozvěte se, pokud k Vám texty nedorazily,

zaslala bych je znovu,

přeji hezké dny

Věra Slavíková 

 

Seminární práce z dějin starověku

Ivana Koucká 24.10.2015

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

připomínám, že do 27. října máte odevzdat v tištěné podobě i prostřednictvím moodlu základní informace o své seminární práci (1. ročník JH, 2. ročník jednooborové archeologie- prezenční studium). 2. ročník jednooborové archeologie -kombinované studium odevzdává informace mailem, a to do 25. října 2015.

Ivana Koucká 

Nepřítomnost Jany Oppeltové ve čtvrtek 22.10.

Jana Oppeltová 21.10.2015

Vážení kolegové a milé kolegyně,

chtěla bych se omluvit z veškeré výuky ve čtvrtek 22. 10. - a to včetně KODIKOLOGIE, kvůli účasti na konferenci v Brně. Omlouvám se za pozdní upozornění a děkuji za pochopení

Jana Oppeltová 

Zrušení zítřejšího středečního semináře z dějin starověku pro DH a konzultačních hodin

Ivana Koucká 20.10.2015

Vážení studenti,

 

omlouvám se, ale ze zdravotních důvodů ruším zítřejší středeční seminář pro DH a rovněž konzultační hodiny. Na formě náhrady semináře se domluvíme. Znovu se ve středečním dopoledním semináři sejdeme dne 4. listopadu. V tento den pak ještě máme další seminář od 18, 15. Pokud jste chtěli přijít na zítřejší konzultační hodiny, napište mi mail, co ode mne potřebujete.

Děkuji Vám za pochopení, Ivana Koucká 

omluva - výuka Věry Slavíkové v tomto týdnu

Jana Oppeltová 20.10.2015

Vážené kolegyně a kolegové,

ze zdravotních důvodů nebudu tento týden přítomna na katedře, a tak se nebude konat ani středeční a čtvrteční výuka (21. a 22. 10.),

velmi se omlouvám 

a děkuji za pochopení

Věra Slavíková 

Přítomnost Jany Oppeltové v tomto týdnu

Jana Oppeltová 19.10.2015

Vážení kolegové,

ráda bych zdůraznila, že tento týden budu na katedře (týká se to zejména semináře PVH pro repetenty). Pouze ve čtvrtek 22. 10. se zúčastním pracovního setkání v Brně, proto prosím kolegy z 1. ročníku archivnictví navštěvující seminář diplomatiky a své posluchače z diplomového semináře, aby mne tento den omluvili (kodikologie se bude konat dle rozvrhu).

Děkuji a přeji Vám pěkný týden.  

Jana Oppeltová 

Reading QWMA

Jan Stejskal 14.10.2015

Attached please find the reading for the next week.

Best,

Jan Stejskal 

Francouzština středa od 17.00

Zdenka Žáčková 14.10.2015

Milé kolegyně a kolego,

 

jak jsem Vám včera osobně avizovala, dnešní hodina francouzštiny XF5 od 16.45 se koná, neboť se mi alespoň na tuto hodinu podařilo za sebe najít náhradu.  

Bohužel kolegyně, která mne zastupuje, je disponibilní pouze na tuto hodinu a přes veškerou snahu se mi nepodařilo najít za sebe náhradu pro seminář XF7 od 18.30, když tento tedy dnes odpadá a domluvíme se na náhradě. Pevně věřím, že příští středu se s Vámi již uvidím já.

S přáním pěkného dne

 

Zdeňka Žáčková 

I. Koucká - konzultační hodiny

Ivana Koucká 12.10.2015

Vážení studenti,

ve středu dne 14. září 2015 se pro mou účast na konferenci v Opavě nekonají pravidelné středeční kozultační hodiny.

Děkuji, Ivana Koucká 

 

Francouzština v týdnu od 12.10.

Zdenka Žáčková 12.10.2015

Vážení přátelé,

 jelikož mne k mému úžadu a nemalému rozčarování má lékařka neuschopnila ani tento týden a ani přes veškerou snahu se mi nepodařilo sehnat za sebe náhradu, musím zrušit hodiny francouzštiny i tento týden. Určitě se tak bude rušit dnešní hodina, ohledně středy ještě čekám na vyjádření jedné kolegyně, zda by byla ochotná za mne hodiny odsuplovat, když o vývoji situace Vás budu informovat nejpozději v průběhu zítřejšího dne.

Abyste neměli tak výrazný výpadek, nejpozději dnes večer naleznete na stránkách jednotlivých předmětů odkazy na videa a úlohy k samostudiu, když si Vás dovolím poprosit, abyste těmto věnovali pozornost.

Co se týká úloh, které mi někteří z Vás poslali na mail, tyto registruji, měla jsem v úmyslu je přinést opravené na dnešní hodinu, pokusím se je tedy opravit v elektronické verzi a zaslat Vám je zpět.

Ještě jednou se Vám všem omlouvám za neustále odpadající hodiny s tím, že doufám, že se nám podaří domluvit se na náhradě - u pondělních kurzů v časech tak, jak jsem avizovala, tj. dne 29.10., u středečních po domluvě s Vámi.

S pozdravem

 

Zdeňka Žáčková 

patickapatickapatickapatickapatickapatickapaticka
bottom
© 2007-2014 Katedra historie FF UP | mapa webu | kontakty | realizace NoveStranky.cz