top
spacer

Aktuality

Dějiny starověku - seznam přečtené literatury

Ivana Koucká 15.11.2015

Vážení studenti,

prosím Ty z Vás, kdo zapisujete v tomto akademickém roce předmět dějiny starověku podruhé, abyste mi do mé přihrádky na katedře nejpozději do 14 dnů předali informaci o tom, jaké knihy jste povinně přečetli ke zkoušce (JH 6 knih, DH 4 knihy).

Děkuji, Ivana Koucká 

omluva z výuky - V. Slavíková

Jana Oppeltová 10.11.2015

Vážené kolegyně a kolegové,

velmi se omlouvám, ale ze zdravotních důvodů nebudu tento týden přítomna na katedře, a tak se nebude konat ani středeční a čtvrteční výuka (11. a 12. 11.),

děkuji za pochopení

Věra Slavíková 

Nepřítomnost Jany Oppeltové týdnu od 2.11. do 6. 11.

Jana Oppeltová 31.10.2015

Milí kolegové a kolegyně,

jak jsem některým z Vás stačila říci, v tomto týdnu kvůli dalším pracovním i osobním povinnostem nebudu přítomna. Všechny mé přednášky a semináře odpadnou (resp. budou nahrazeny jiným způsobem) vyjma semináře z PVH, který se koná ve středu 4. 11. 9.45-11.15 který převezme mgr. Ema Tomášková.  

Děkuji Vám za pochopení.

Jana Oppeltová 

Výzva

Jan Stejskal 28.10.2015

Vážení a milí,

vedení FF UP, ve spolupráci s kolegy z jednotlivých kateder, připravilo návrh nového způsobu evaluací výuky - tedy anonymního hodnocení jednotlivých vyučujících a jejich předmětů studenty. Vše se spustí v LS. Je však třeba, aby studenti nový systém poznali. K tomu děkanát hledá skupinu studentů, kteří se na propagaci nového systému evaluací budou podílet. Můžeme sami nominovat studenty z naší katedry. Prosím dejte mi mailem obratem vědět, pokud byste měli zájem spolupracovat spolu s pedagogy na tomto úkolu. Bylo by skvělé, pokud bychom v onom týmu měli i zástupce naší katedry.

S díky a s pozdravem

 

Jan Stejskal. 

XDRNE - zápočet

Jana Oppeltová 26.10.2015

Vážené kolegyně a kolegové,

na Vaše mejly jsem Vám poslala kurentní texty k transliteraci, prosím, ozvěte se, pokud k Vám texty nedorazily,

zaslala bych je znovu,

přeji hezké dny

Věra Slavíková 

 

Seminární práce z dějin starověku

Ivana Koucká 24.10.2015

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

připomínám, že do 27. října máte odevzdat v tištěné podobě i prostřednictvím moodlu základní informace o své seminární práci (1. ročník JH, 2. ročník jednooborové archeologie- prezenční studium). 2. ročník jednooborové archeologie -kombinované studium odevzdává informace mailem, a to do 25. října 2015.

Ivana Koucká 

Nepřítomnost Jany Oppeltové ve čtvrtek 22.10.

Jana Oppeltová 21.10.2015

Vážení kolegové a milé kolegyně,

chtěla bych se omluvit z veškeré výuky ve čtvrtek 22. 10. - a to včetně KODIKOLOGIE, kvůli účasti na konferenci v Brně. Omlouvám se za pozdní upozornění a děkuji za pochopení

Jana Oppeltová 

Zrušení zítřejšího středečního semináře z dějin starověku pro DH a konzultačních hodin

Ivana Koucká 20.10.2015

Vážení studenti,

 

omlouvám se, ale ze zdravotních důvodů ruším zítřejší středeční seminář pro DH a rovněž konzultační hodiny. Na formě náhrady semináře se domluvíme. Znovu se ve středečním dopoledním semináři sejdeme dne 4. listopadu. V tento den pak ještě máme další seminář od 18, 15. Pokud jste chtěli přijít na zítřejší konzultační hodiny, napište mi mail, co ode mne potřebujete.

Děkuji Vám za pochopení, Ivana Koucká 

omluva - výuka Věry Slavíkové v tomto týdnu

Jana Oppeltová 20.10.2015

Vážené kolegyně a kolegové,

ze zdravotních důvodů nebudu tento týden přítomna na katedře, a tak se nebude konat ani středeční a čtvrteční výuka (21. a 22. 10.),

velmi se omlouvám 

a děkuji za pochopení

Věra Slavíková 

Přítomnost Jany Oppeltové v tomto týdnu

Jana Oppeltová 19.10.2015

Vážení kolegové,

ráda bych zdůraznila, že tento týden budu na katedře (týká se to zejména semináře PVH pro repetenty). Pouze ve čtvrtek 22. 10. se zúčastním pracovního setkání v Brně, proto prosím kolegy z 1. ročníku archivnictví navštěvující seminář diplomatiky a své posluchače z diplomového semináře, aby mne tento den omluvili (kodikologie se bude konat dle rozvrhu).

Děkuji a přeji Vám pěkný týden.  

Jana Oppeltová 

patickapatickapatickapatickapatickapatickapaticka
bottom
© 2007-2014 Katedra historie FF UP | mapa webu | kontakty | realizace NoveStranky.cz