Badatelské (měsíční) a studijní (semestrální) pobyty na univerzitách ve střední Evropě

Pondělí 2. květen 2022, 23:55

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

i v příštím ak. roce bude možno bádat v zahraničí v rámci studia na jedné ze středoevropských univerzit prostřednictvím programu CEEPUS. Program umožňuje jedno- či dvouměsíční výzkum ve vámi vybraných archivech a knihovnách v daném městě. Pobyt je hrazen stipendiem. Deadline pro motivační esej a CV 2. 5. 2022. Viz příloha.

Zkušenosti našich studentů a absolventů s pobyty CEEPUS najdete zde.

Se srdečným pozdravem

Radka Švaříčková Slabáková

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)