Religion and Change

Pondělí 12. červen 2023, 14:00

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si vás informovat, že Výzkumné centrum pro církevní a náboženské dějiny pořádá společně s Evangelickou teologickou fakultou Univerzity Karlovy výroční kongres mezinárodní společností pro výzkum dějin křesťanství (CIHEC), který se uskuteční ve dnech 12.-14. 6. 2023 v prostorách Akademického konferenčního centra (Husova 4a, Praha 1). Název tohoto konferenčního setkání zní "Religion and Change: Religious impulses for societal change and societal impulses for religious reform".

Jménem všech organizátorů srdečně zdraví

Vojtěch Večeře (tajemník Výzkumného centra pro církevní a náboženské dějiny)