výuka předmětu Dějiny pravěku

Pondělí 21. září 2020, 16:39

Hezký den,

přednášky Dějin pravěku budou prozatím realizovány jak prezenční, tak i online formou. Pro prezenční výuku jsou studenti rozděleni do dvou skupin. První skupinu tvoří studenti s příjmením podle abecedy od A po L. Poslední jméno v této skupině je Louvarová Kateřina. Druhou skupinu tvoří studenti od M po Ž. První jméno v této skupině je Maixner Šimon. První skupina přijde zítra, tj. 22. 9. 2020 na přednášku od 16:45 do 18:15 hod. Druhá skupina přijde na přednášku příští týden, tj. 29. 9. 2020 ve stejném čase.  Živé přednášky se budou nahrávat a nahrávky pak vkládat na Moodle k danému předmětu. Pokud to půjde tak, prezenční přednášky se budou přenášet online - studenti budou mít v Moodle odkaz na link s živým přenosem. Živé přenosy budou prostřednictvím ZOOM.

Přednášky pro skupiny se nebudou opakovat - pojede se postupně podle plánu přednášek a studenti, kteří nebudou na prezenční výuce si ji mohou absolvovat online formou nebo si ji mohou zpětně pustit z nahrávky v Moodle nebo problematiku dostudovat ze studijních podkladů, které jsou uvedeny v Moodle a v doporučené studijní literatuře.

Pavlína Kalábková