Český kníže Vladislav I., západní Čechy a český stát za vlády Přemyslovců

Čtvrtek 10. duben 2025, 9:00

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zasílám vám informace o konání mezinárodní vědecké konference "Český kníže Vladislav I., západní Čechy a český stát za vlády Přemyslovců".

Konference bude probíhat ve dnech 10.–11. dubna 2025 v prostorách pořádající Katedry historie Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni.

Call for papers konference v českém a anglickém jazyce zasílám v příloze. Jméno a afiliaci autora, název a stručnou anotaci zamýšleného příspěvku v rozsahu 500–800 znaků je možno zasílat do 31. prosince 2024 na e-mailovou adresu: mslep@khi.zcu.cz.

Zdraví Martin Slepička

PhDr. Martin Slepička, Ph.D.
odborný asistent
Katedra historie Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni
Veleslavínova 42, 301 00, Plzeň, Česká republika
e-mail: mslep@khi.zcu.cz
PhDr. Martin Slepička, Ph.D.
Assistant professor
Department of History, Faculty of Education, University of West Bohemia