Katederní kolo Studentské vědecké konference - SVK Historie 2022

Středa 7. prosinec 2022, 9:00

Povedla se Ti seminární práce, bakalářka nebo máš už dostatek pramenů k diplomce? Chceš si na domácí půdě vyzkoušet jaké to je prezentovat závěry vlastního výzkumu před svými spolužáky a odbornou porotou?

Pak neváhej a do 30. listopadu 2022 přihlaš svůj soutěžní příspěvek do katederního kola Studentské vědecké konference!

Jeden vítězný příspěvek, který vzdejde z katederního kola pak postoupí do celostnáního kola SVK - HISTORIE, které se bude konat v roce 2024.

Všichni účastníci obdrží kredity a přislíbena jsou i zajímavá finanční stipednia.

Přihlášky přijímá a bližší informace o podobě písemného příspěvku, který je nutné odevzdat spolu s přihláškou, ochotně sdělí  Dr. Pavel Kreisinger.

pavel.kreisinger@upol.cz

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)