Heraldické symposium

Středa 12. červen 2024, 10:00

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

dovolte, abych pozval Vás i Vaše studenty k účasti na druhém ročníku Heraldického symposia, které se letos uskuteční ve středu 12. června od 10 hodin na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, Thákurova 3, Praha 6 – Dejvice.

Vítány jsou příspěvky z různých oblastí heraldiky (šlechtická, městská, církevní) i pohledů (historický, právní, umělecký, v kontextu např. s genealogií apod.). Zájemci, nechť se hlásí do konce dubna na adrese: petr.nohel@ktf.cuni.cz. Více informací naleznete v přiloženém letáku.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Se srdečným pozdravem

Petr Nohel